Mapy kodowe państw

Tu znajdziesz mapy kodowe państw w Europie. To podstawa pracy każdego spedytora i pracownika firmy transportowej.

 

Zakazy jazdy UE

Bądź na bieżąco z zakazami jazdy dla samochodów ciężarowych na terenie Europy.

 

 Skontaktuj się z nami

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Austria – zakaz jazdy przez Tyrol dla pojazdów ciężarowych

 

Zakaz jazdy przez Tyrol dla wszystkich pojazdów o dmc ponad 7,5 tony dla wszystkich kategorii emisji spalin Euro: w nocy w zimie od 20.00-05.00h i w lecie od 22.00-05.00h.

Tylko do 31.12.2015 była ważna nowelizacja wyjęcia z zakazów jazdy przez Tyrol dla przejazdów samochodów z silnikiem emisji spalin Euro 6. Jak było do przewidzenia Landeshauptmann (Wojewoda) >według rozporządzenia opublikowanego dnia 22.12.2015 przedłużył wszystkim pojazdom powyżej 7,5 tony kategorii Euro 6 możliwość jazdy w nocy – pod warunkiem, że posiadają w pojeździe oryginalny certyfikat potwierdzający emisje klasy spalin Euro 6 lub winietę ekologiczną z certyfikatem wydania. Uwaga! od 01.06.2016 wszystkie pojazdy powyżej 7,5 tony klasy Euro 6, które będą chciały przejechać przez Tyrol w nocy muszą posiadać winietę ekologiczną Euro 6 i certyfikat wydania! CERTYFIKAT NIE BEDZIE HONOROWANY – TYLKO WINIETA EKOLOGICZNA

 

Serdeczne pozdrowienia

Andrzej Antoni ADAMCZYK

Tel.: +43 1 972 30 15
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas na facebooku

Strony internetowe dla firm transportowych

Jesteście z branży i nie macie strony www reprezentującej waszej firmy. Czas to nadrobić. Wykonujemy strony internetowe dla transportu i spedycji już od lat. Od podstawowych tzw wizytówek firm, po zaawansowane witryny z wielofunkcyjnością. Skontaktujcie się z nami i przedstawcie nam swoje potrzeby a my przygotujemy dla was projekt.

725 66 66 03