Mapy kodowe państw

Tu znajdziesz mapy kodowe państw w Europie. To podstawa pracy każdego spedytora i pracownika firmy transportowej.

 

Zakazy jazdy UE

Bądź na bieżąco z zakazami jazdy dla samochodów ciężarowych na terenie Europy.

 

 Skontaktuj się z nami

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dania - strefy ekologiczne Miljozone

Uwaga od 1 lipca 2020 r. aby wjechać do stref niskiej emisji spalin w niektórych miastach Danii należy zarejestrować pojazd. Duńskie służby poinformowaly, że przez pierwsze trzy miesiące nie będą nakładać kar pieniężnych w przypadku błędów rejestracyjnych, a jedynie pouczać przewoźników, w późniejszym okresie kary za brak rejestracji mają wynosić ok 7 500 zł.
Rejestracja objęte są takie mista jak :
  • Kopenhaga
  • Frederiksberg
  • Aalborg
  • Odense
  • Aarhus
W razie problemów z rejestracją, w ramach usług świadczonych przez nas możemy dokonać takich rejestracji. Więcej informacji pod numerem +48 725 66 66 03 lub za pomocą poczty internetowej : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Odwiedź nas na facebooku

Strony internetowe dla firm transportowych

Jesteście z branży i nie macie strony www reprezentującej waszej firmy. Czas to nadrobić. Wykonujemy strony internetowe dla transportu i spedycji już od lat. Od podstawowych tzw wizytówek firm, po zaawansowane witryny z wielofunkcyjnością. Skontaktujcie się z nami i przedstawcie nam swoje potrzeby a my przygotujemy dla was projekt.

725 66 66 03