Mapy kodowe państw

Tu znajdziesz mapy kodowe państw w Europie. To podstawa pracy każdego spedytora i pracownika firmy transportowej.

 

Zakazy jazdy UE

Bądź na bieżąco z zakazami jazdy dla samochodów ciężarowych na terenie Europy.

 

 Skontaktuj się z nami

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Łotwa: obowiązkowy formularz COVID październik 2020

Od 12.10 na wszystkich urządzeniach elektronicznych dostępna

jest strona www.covidpass.lv, a wszystkie osoby przekraczające granicę Republiki Łotewskiej (również tranzytem) będą zobowiązane do wypełnienia ankiety i pokazania straży granicznej otrzymanego kodu QR. Wypełnienie kwestionariusza jest obowiązkowe także dla kierowców zarówno pojazdów ciężarowych jak i autobusów. Deklaracje należy zrobić nie wcześniej niż 48 godzin przed przekroczeniem granicy LV

W kwestionariuszu należy wskazać m.in. takie dane imię, nazwisko, osobisty kod identyfikacyjny (np. PESEL), numer telefonu kontaktowego i adres miejsca pobytu, pod którym dana osoba będzie przebywała, a także kraje (i daty wyjazdu), w których osoba była w ciągu ostatnich 14 dni przed przybyciem na terytorium Łotwy.

Po wypełnieniu formularza potwierdzającego, podróżny otrzyma spersonalizowany kod QR, który potwierdzi przesłanie danych. W przypadku zgubienia kodu QR witryna będzie miała funkcję „odbierz kod QR ponownie” dostępną po wpisaniu adresu e-mail.  Dane wskazane w kwestionariuszu zostaną automatycznie przekazane Policji Państwowej, Straży Granicznej oraz Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (SPKC). Dane osobowe będą przechowywane przez 30 dni w celu wykorzystania otrzymanych informacji do ochrony epidemiologicznej i identyfikowania osób kontaktowych.


Odwiedź nas na facebooku

Strony internetowe dla firm transportowych

Jesteście z branży i nie macie strony www reprezentującej waszej firmy. Czas to nadrobić. Wykonujemy strony internetowe dla transportu i spedycji już od lat. Od podstawowych tzw wizytówek firm, po zaawansowane witryny z wielofunkcyjnością. Skontaktujcie się z nami i przedstawcie nam swoje potrzeby a my przygotujemy dla was projekt.

725 66 66 03