Mapy kodowe państw

Tu znajdziesz mapy kodowe państw w Europie. To podstawa pracy każdego spedytora i pracownika firmy transportowej.

 

Zakazy jazdy UE

Bądź na bieżąco z zakazami jazdy dla samochodów ciężarowych na terenie Europy.

 

 Skontaktuj się z nami

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nowe urządzenia do poboru myta na terenie Norwegii

 

 

Rząd norweski wprowadził nowe regulacje dla pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony. Przepisy wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2015. Zgodnie z nowymi wymogami wszystkie pojazdy norweskie i zagraniczne poruszające się po drogach w Norwegii muszą być wyposażone w urządzenia do automatycznego poboru opłat drogowych, przymocowane do przedniej szyby, które są wystawione na numer rejestracyjny pojazdu.

 

Jeżeli Państwa pojazdy nie są wyposażone w urządzenia, należy zakupić je z wyprzedzeniem gdyż naruszenie powyższych przepisów będzie skutkować karą grzywny w wysokości 8 000 NOK.

 

Rejestracji można dokonać za pośrednictwem Shella

http://www.shell.pl/

lub adresem mailowym :
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

oraz bezpośrednio u operatora :

www.autopass.no


Odwiedź nas na facebooku

Strony internetowe dla firm transportowych

Jesteście z branży i nie macie strony www reprezentującej waszej firmy. Czas to nadrobić. Wykonujemy strony internetowe dla transportu i spedycji już od lat. Od podstawowych tzw wizytówek firm, po zaawansowane witryny z wielofunkcyjnością. Skontaktujcie się z nami i przedstawcie nam swoje potrzeby a my przygotujemy dla was projekt.

725 66 66 03