Mapy kodowe państw

Tu znajdziesz mapy kodowe państw w Europie. To podstawa pracy każdego spedytora i pracownika firmy transportowej.

 

Zakazy jazdy UE

Bądź na bieżąco z zakazami jazdy dla samochodów ciężarowych na terenie Europy.

 

 Skontaktuj się z nami

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Włochy OGRANICZENIA W RUCHU ADR – 2016

 

Prefektura w Mediolanie opublikowała rozporządzenie zakazujące tranzytu pojazdów ciężarowych o masie całkowitej powyżej 3,5 tony transportujących towary ADR, w części autostrady A4 na odcinku Turyn – Venezia (na wysokości A4 MEDIOLAN).
 
Zakaz wchodzi w życie 15 października 2016 i będzie obowiązywać przez rok. Dotyczy on tranzytu pojazdów lub zespołu pojazdów z dopuszczalną masą całkowitą powyżej 3,5 tony, transportujących materiały niebezpieczne wszystkich klas.

Zakaz obowiązywać będzie 7 dni w tygodniu, w przedziale czasowym od 6:00 do 22:00, w jednym kierunku, jezdnią wschodnią, na odcinku pomiędzy km 126+000 (węzeł viale Certosa) i km 136+500 (węzeł Sesto San Giovanni).

Rozporządzenie wskazuje również trasy alternatywne:
- dla samochodów ciężarowych jadących z zachodu, kierujących się na północ: A4, bramka Ghisolfa, zjazd A50 (obwodnica Zachód), kierunek Varese, bramka Trezzano wjazd A8
- dla samochodów ciężarowych jadących z zachodu, kierujących się na wschód: A4, bramka Ghisolfa, zjazd A50 (obwodnica Zachód) kierunek Bologna, zjazd A51 (kierunek Venezia)
- dla samochodów ciężarowych jadących z południa: A4, bramka Ghisolfa, zjazd A50 (obwodnica Zachód) kierunek Bologna.
 
źródło:etransport.pl

Odwiedź nas na facebooku

Strony internetowe dla firm transportowych

Jesteście z branży i nie macie strony www reprezentującej waszej firmy. Czas to nadrobić. Wykonujemy strony internetowe dla transportu i spedycji już od lat. Od podstawowych tzw wizytówek firm, po zaawansowane witryny z wielofunkcyjnością. Skontaktujcie się z nami i przedstawcie nam swoje potrzeby a my przygotujemy dla was projekt.

725 66 66 03